| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un restaurant bun pentru o nunta de maxim 100persoane in bucuresti, cu un meniu mai ieftin, ceva de genul (150ron/pers)?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Margineni-la Fundeni, Casa di angelo-Grigorescu Salajan, Taverna lui Tociu-Dristor, Taverna-Crangasi, Ginger-Podul Grant

3 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Casa Kraus happy. Cauta pe google.

| roxxixcutzza a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Noi te putem ajuta... avem preturi negociabile si foarte avantajoase. Avem si catering si tot ce te poate interesa pentru o nunta. La sfarsitul clipului postat de mine, gasesti un numar de contact si putem sta de vorba si te pot ajuta.

| stanjn29 a răspuns:

Vrei o sala de evenimente in zona Berceni? Daca te pregatesti de botezul bebelusului tau trebuie sa stii ca J'adore Events organizeaza nunti memorabile si nu numai. Iti punem la dispozitie meniurile pentru evenimentul mult asteptat. Intra pe http://jadore-ballroom.ro