| Liviu1650 a întrebat:

Cine ma ajuta sa alcatuiesc o uratura mamei?happy dau funda, mersi anticipat

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! dar vrei sa ii scrii ceva?
Draga mea mama,

Am cautat sa gasesc un cadou potrivit pentru tine... si cred ca l-am gasit. Sper sa-ti umple ziua de bucurie atunci cand il vei primi.

Stiu ca nu ti-am aratat mereu ca am apreciat ceea ce ai facut pentru mine. Iti sunt recunoscatoare ca exist – tie iti datorez omul care sunt astazi, datorita tie sunt un om mai bun. Tu m-ai invat sa ma respect si sa respect pe altii, tu esti cea care m-a invatat sa fiu toleranta, tu esti cea care mai ascultat intotdeauna si care ai fost alaturi de mine mereu.

Iti sunt recunoscatoare pentru faptul ca m-ai iubit neconditionat si ca ai avut grija de mine toata viata, iti sunt recunoscatoare pentru ca iti pasa de viata mea, pentru ca ai mereu o vorba buna pentru mine cand lucrurile merg rau. Iti urez o zi plina de voie buna si sper ca dragostea mea sa iti umple viata la fel cum dragostea pe care mi-ai purtat-o tu a umplut-o pe a mea...
Te iubesc!
nu stiu daca e ceia ce doresti tu.happy

| ZEU93 a răspuns:

Ar trebui sa fie ceva unic, compus de tine nu cu ajutorul altcuiva asa va aprecia mai mult tongue Presupun ca nu te-am ajutat dar era un simplu sfat

| Draaaaven a răspuns:

La multi ani cu bucurie
La multi ani cu bucurie!
Casa, casa sa va fie,
Masa, masa sa ramaie
Iar in jurul ei sa vie
Oameni buni, de omenie,
Sa v-aduca veselie,
Ganduri bune, cumpatate
Si urari de sanatate
Zile multe si prospere,
De la Dumnezeu putere
Sa invingeti relele
Ce va-ncurca vietile. happy

| Liviu1650 explică (pentru Draaaaven):

Pai nu am nevoie de uraturi simple, sa fie ceva mamei...de exp: la multi ani draga mamica...

| Draaaaven a răspuns:

Imi dai funda?puppy dog eyes?

| Liviu1650 explică (pentru Draaaaven):

Daca imi alcatuiesti despre mama o uratura happy

| MdaNuConteaza a răspuns:

Citisem o muraturarolling on the floor)))