| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta sa m a indrume unde sa mai merg sa mi gasesc le munca in c ta am terminat o facultate si nu reusesc sa ma angajez. POate cineva sa ma ajute? U n sfat, un anunt pe undeva, o relatie/././/? merci astept

3 răspunsuri:
| turtl3 a răspuns:

Sunt multe site-uri pe internet unde poti gasi. Da un search pe google...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnule, a termina o facultate fara a face nimic in domeniul ala, poate nu ma crezi, dar e egal cu zero.Era de ajuns sa-ti exprimi dorinta ca vrei sa muncesti.Este ziarul local, dar nu cumparat la ora 10 si interesat la 11.Sint atitea anunturi am vazut.La prima ora cumperi ziarul sau alt mijloc mas media deschizi la oferte de serviciu si tot la prima ora te interesezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna ai incercat? Eu am fost la interviuri 1 luna pana cand mi-am gasit, asta pentru ca eu la interviuri sunt cam praf :))
Dar iti poti depunde cv-ul pe mai multe site-uri si te duci la interviuri, daca te cheama :D
www.bestjobs.ro
www.myjob.ro
www.ejobs.ro
si www.studentcv.ro, am vazut ca fac reclama si vedetele la acest site.;)