| Cutza_3681 a întrebat:

Cine stie sa compuna versuri dupa o poveste de "dragoste" sa imi zica si ii dau povestea pe mesaj privat...

funditabig grin... Cele mai reusite versuri restul voturibig grinbig grinbig grin
Scuze de categorietongue:*tongue

7 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Astept si eu...

| Sky_6013 a răspuns:

Pai cred ca mi-ar placea sa incerc si eu. sa imi dai si mie pe pribvat daca vrei happy. O zi buna happy

| KyraW a răspuns:

Vreau si eu sa incerc.da-mi povestea pe privat, ca mi-ar face mare placere sa fac o poezie...happy

| kevin2oo a răspuns:

Da-mi povestea pe privat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si povesti pi privat? nu mai bine-ai incropio,cu respectivul in crivat? eu am spus-o mai direct,no prea o ieu pi ocolita, vezi sa nu ti traga-n piept, ca dansul vrea sa te f.a.stiu sigur ca va iubiti,dragostea voastra-i pi fata,dupa ci gresiti fugiti,so zburat puiul cu ata. vreau povestea ta s-o stiu, ca sa pot a-ti scrii trei rime, chiar acum cat sant viu, poate ma alegi pe mine?

| pissicutza29 a răspuns:

Sh eu stiu...Da`mi sh mie.>big grin...pe privat

| banditujonny a răspuns:

Stiu eu id meu banditujonny