| anonim_4396 a întrebat:

Confundă oamenii "încă îl/o mai iubesc" cu "tânjesc după momentele frumoase petrecute împreună"? Care sunt diferenţele dintre cele două? Cum îţi dai seama ceea ce vrei/simţi cu adevărat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand zic ca iubesc pe cineva eu ma refer ca tin la persoana aia, ii vreau binele, imi pasa de problemele ei.

Si da, confunda.

| BTWIN a răspuns:

Tanjesti dupa momentele frumoase petrecute impreuna atunci cand esti constient ca nu mai poate fi nimic intre voi doi...cel putin asa-mi dicteaza logica laughing