| roccomato a întrebat:

CRACIUN FERICIT va doresc la toti membriTPU! Sa dea dumnezeu sa aveti parte de tot binele din lume si un an plin de realizari! Numai binehappy

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna rocco,
Multumesc pentru urare. Asemenea si tie! Acum iti fac si eu o urare:
"Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet!
Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!"
Sarbatori fericite!

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Constat cu bucurie ca ai un suflet bun, pentru ca te gandesti si la colegii tai de pe TPU, de aceia caut sa ma alatur lor spre a-ti ura din toata inima multi ani plini de bucurii si fericire!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc.Aceleasi urari tie si celorlalti membri ai comunitatii.

| viatadecacatt a răspuns:

Craciun Fericit si tie, familiei tale si tuturor de pe TPU, sa nu existe conflicte intre noi si sa ne ajutam cat putem unii pe altii!

| Slavic a răspuns:

Bună.

Crăciun fericit și ție alături de cei dragi, masă îmbelșugată, fericire, prosperitate și multă, multă sănătate.

La Mulți Ani!

Pa, pa.

| Ellena a răspuns:

Multumesc. sa fie la toata lumea!

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Craciun fericilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun fericit si tie prietene happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toata lumea domnule, la toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, si fie ca si tu sa ai parte de tot ce este mai bun!

| drozophyla a răspuns:

Mersi mult! Deasemenea tuturor felicitari!
Cadouri big grin care sa cuprinda fericire, sanatate, bucurie, succese si multi multi ani! Pupic.