caramela
| caramela a întrebat:

In ajun de sarbatoare sfanta, va doresc un Craciun fericit, multa sanatate atat voua cat si intregii echipe TPU, sa va bucurati de aceasta sfanta sarbatoare si pentru o clipa sa uitam de ura, jigniri, si sa fim uniti in zi de sarbatoare:* Bunul Dumnezeu sa va binecuvinteze si sa aveti parte de tot ce e mai bun si frumos:*:*:*:*: CRACIUN FERICIT:*:*:*:*::*:*::*:*:

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- Crăciun fericit şi ţie, caramela! Să ai parte de sănătate, de aceeaşi înţelepciune cu care ajuţi acest site, fericire şi dragoste! Şi un An Nou mai bun!

5 răspunsuri:
| Bianca3108 a răspuns:

Craciun fericit si tie! love struck

| Classy a răspuns:

Multumesc mult, draga caramela, si tie iti doresc sarbatori fericite si sa ai parte de tot binele din lume! Multa fericire si impliniri in noul an! kiss

| rapperboy21 a răspuns:

Mersii la fel kiss

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Scuze ca raspund asa de tarziu caramela, dar multumesc la fel

| alealexuta a răspuns:

Si tie la fel draga Caramela, esti o scumpa SARBATORI FERICITE Si pe tine sa te binecuvanteze dumnezeu..Larevedere si pupici