| anonim_4396 a întrebat:

Cred c-am ajuns in stadiul ala al relatiei in care el preia comanda la tot, il doare undeva, iar eu am ajuns batjocura si proasta lui..ptc il iubesc si ma are la degetu` mic cu asta.Nu mai pot..il iubesc enorm si nu stiu ce mi-o facut sa ma simt atat de legata de el.N-am intretinut relatii sexuale, dar am avut momente mai intime..de neuitat.Pe atunci cand ma iubea.El nu mai simte nimic pentru mine din cate pare.E indiferent, nu prea are timp de mine si m-am saturat sa fiu "sclava" lui.Stiu ca daca ma despart de el, tot eu o sa fiu aia care sufera ptc pe el nu-l intereseaza.Are pc-u si alti prosti.De alta nu ii place, ptc nu obisnuieste sa umble cu fetesi n-are prietene fete cu care sa iasa. crying.Am 15 el 16. Ce pot sa fac?!crying

9 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

E ok si eu am o relatie de 2 ani acum intr-un mic impas. Conteaza foarte mult si de cat timp dureaza relatia voastra. Oricum in acesti 2 ani si noi am schimbat rolurile de multe ori, cand eu eram codita ei, cand ea a mea si tot asa...

| xStixx a răspuns:

Chiar nu înţeleg, de ce lăsăm oamenii să ne facă rău aşa mult?
Bine..majoritatea oamenilor nu înţeleg adevăratul sens al cuvântului " dragoste ".
Tu chiar nu realizezi că nu îi mai pasă de tine?
Nu vezi că nu mai are chef de tine?
Are doar 16 ani, nu ştie ce pierde, este doar un puştan.
Sau..cum a spus şi " AkiiiXd ", vezi ce are, ce îl face să fie aşa ( dacă există un motiv pentru care este aşa ) dacă nu există nici un motiv pentru care să fie supărat, înseamnă că pur şi simplu nu îi mai pasă de tine şi vrea să vă despărţiţi.
Şi încă un sfat, ai doar 15 ani, eşti mică, de ce nu mai aştepţi tu un an, doi?
Crede-mă, o să ai timp şi de băieţi şi depinde cât noroc o să ai în viitor, s-ar putea să te saturi de ei până la urmă. laughing)
De ce? happy Nu există acel prinţ perfect, călare pe un bmw ( pardon, pe un cal ) şi să vă facă toate poftele, bărbaţii sunt bărbaţi, pur şi simplu aşa suntem noi.
O zi frumoasă!

| AkiiiXd a răspuns (pentru xStixx):

Calare pe bmw laughing foarte buna gandire big grin

| xStixx a răspuns (pentru AkiiiXd):

Călare pe bmw, deţine un bmw, conduce un bmw, tot acolo bate. laughing

| RAY a răspuns (pentru xStixx):

Vb in numele tau, draga mascul

| AkiiiXd a răspuns:

Draga mea happy
Incearca sa stabilesti un loc in care sa va vedeti si sa vorbiti deschis despre comportamentul sau in ultimul timp. Poti sa-l suni sau sa-i lasi un mesaj pe facebook sau oriunde spunandu-i ca iti este distant, iar comportamentul sau fata de tine este foarte rece. Poti sa-l intrebi daca a patit ceva, sau daca este vreun intrus in viata lui. Roaga-l sa-ti explice indiferenta si chiar il poti intreba daca vrea sa continuati. Sper ca te-am ajutat, funda?puppy dog eyes

| Sfinnx a răspuns (pentru AkiiiXd):

Si cand am mai avut certuri si il intrebam, mereu zicea ca e vina mea si ca ori e obosit ori eu sunt aia care il face sa fie asa, din diverse motive sau ca nu ii fac lui pe plac.Astazi dupa ce s-a intamplat ce s-a intamplat, am ajuns acasa si ..imi spunea pufu si pufu mic si porecle din astea dragute...si nu stiu ce vrea, si ce sa mai inteleg.

| AkiiiXd a răspuns (pentru Sfinnx):

A fost ceva cu el in ultimul timp, dar acum cred ca si-a revenit la normal, nu?

| Sfinnx a răspuns (pentru AkiiiXd):

Nup.Ieri seara ne-am certat si mai rau, s-a terminat conversatia cu pa. nici un mesaj nici un telefon.