| ElectricChapel a întrebat:

Credeti ca Lindsay Lohan va depasi momentele grele pe care le traieste acum? Va redeveni acea "printesa" a comediilor?

Răspuns Câştigător
| ronadian a răspuns:

Da va redeveni ce era o data eu asa sper imi place la nebunie cum joaca si eu o prefer ca regina comediei nu doar printesa deoarece e foarte talenta si priceputa in meseria sa si merita a doua sansa ViVa Lindsay big grin

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ea nu a fost niciodata printesa, numai o tinara speranta, ca atitea altele. iar dupa cite stiu eu odata ce ai probleme cu cocaina viata ta s-a sfirsit. asta ca sa-mi spun parerea si despre Mutu, "printul" nostru, o alta fosta speranta dar cu aceeasi problema. nu stiu de ce se vorbeste despre momente grele si greseli in legatura cu celebritatile care au probleme cu drogurile, si nu la obiect, care sunt sansele reale ca sa-si revina. eu stiu ca sunt practic egale cu zero, mai ales intr-un mediu stresant.

| ktalyn178 a răspuns:

Nu.
O va lua pe urmele lui Britney Spears si va disparea din lumea show-biz-ului! :-

| ionik13 a răspuns:

Eu cred ca da.