| JokeRO a întrebat:

Credeti in relatia perfecta, fara adulter? happy

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Din punctul meu de vedere, daca nu te crezi in stare sa fii loial unei singure persoane... nu iti mai cauti partener/a. Si da, relatie perfecta fara adulter exista si se numeste o relatie normala. Aia cu adulter deja nu prea mai e relatie...

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nimic nu e perfect.

| BiuL a răspuns:

Nu exista perfectiune, deci nici relatie perfecta. Insa relatii fara adulter evident ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar speranta moare ultima rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.cred.da ce insamna aduleter?

| SentimentalConsil a răspuns:

Ce este acea relatie perfecta, ce este acela adulter?winking

| FailL a răspuns:

O relatie perfecta e aia in care cei doi prostani nu se inseala? deci aia in care se bat ca chiorii, isi casapesc copii si se injura ca la usa cortului tot perfecta e?

si asa ca idee, se poate, dar daca esti o tarfa de om eta ca nu se poate. depinde de fiecare.