| morena a întrebat:

Crezi ca iubitul /sotul, trebuie sa stie absolut totul despre tine?
Daca nu, argumenteaza! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| romina_1167 a răspuns:

Totul, da! Absolut totul, nu! Atata timp cat acele mici secrete nu sunt importante pentru relatie, deci nu pot dauna, nu vad de ce nu am putea avea si noi latura noastra ascunsa!

30 răspunsuri:
| ninanadina a răspuns:

Eu cred ca nu este bine sa stie absolut tot. doar asa se poate mentine o relatie de durata. il lasi sa creada ca stie totul despre tine. si atunci cand este nevoie il surprinzi.