| Anonim69 a întrebat:

Crezi in fantome? argumenteazahappy

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Da...sincer.e un pic cam greu sa argumentezi.sunt multe lucruri care sunt greu de inteles. dar eu am citit intr-o carte ca lumea nevazuta se afla in lumea vazuta. tu ce zici?happy

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.sunt doar povesti. e imposibil sa existe spirite prinse intre lumi, care`si cauta razbunarea sau pacea.sunt foarte multe cazuri cu posibile fantome, dar la toate s`a demonstrat ca sunt fenomene naturale, perfect normale, coincidente sau pura intamplare.Desi imi place sa citesc astfel de povesti fiindca mi se par interesante, tot nu cred in asa ceva.Bye bye wave

| emillie a răspuns:

Nu.Pentru ca n-am vazut, s-au simtit.cum o fi.Si nu cred in ce nu vad.happy

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

IngerasPufos ala joaca teatru... poatelaughing:Xl-am vazut la tv si m-am speriat da mami zice ca poate joaca teatrustraight face

| Cosma0499 a răspuns:

Mie imi este fricahee hee)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, uite un videoclip:
http://www.descopera.ro/......rect-video
Sa dai mai jos si dupa aia sa vezi videoclipul.Este real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... Puteti saziceti ca-s nebuna dar eu cred.Stiinta nu poate explica totul. Exista dovezi si dovezi ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu traiesc in casa cu una si se tot misca lucruri si se aprind luminile apoi se sting si tot asa se aud sunete noaptea e groaznic a inceput cu un miros de mortaciune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da credeti eu simp m-am mutat din casa in casa si tot simteam mai mult acum cand is mare tot visez acel viz groaznic care am inceput sal visez de la cresa. Asa ca cred si va avertizez e RAU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt prea sigura daca sa cred sau nu dar mi s-au intamplat niste chestii...
o data eram cu prietena mea pe afara si am zis noi sa intram putin la ea, era singura acasa [ la ea intri mai intai in sufragerie si dupa aia in bucatarie] am intrat am aprin lumina din sufragerie s-au auzit zgomote din bucatarie [ acolo era ala de unde aprinzi si stingi luminile din toata casa] si dupa vreo 3-4 secunde s-au stins luminile, noi am luat din sufragerie 2 lumanari si le-am aprin in bucatarie la aragaz dupa aia am umblat noi acolo si s-au aprins luminile apoi am lasat lumanarile acolo pe aragaz si cand am venit inapoi in sufragerie era ditamai pata de ceara [noi nu aveam cum s o facem ca am aprin lumanarile in bucatarie] dupa aia s-au auzit iar zgomote si noi am fugit afara...