| Donovan a întrebat:

Asa-i ca nu trebuie sa credem in vise? cel mai convingator raspuns care argumenteaza ca nu trebuie sa crezi in vise are o funda!

1 răspuns:
| Rukhsandra a răspuns:

De multe ori visam un lucru ce ne dorim foarte tare. De exemplu imi e dor de cineva cu care nu am mai vb demult si ma gandesc inainte sa ma culc la aceea persoana pot s=o visez in noaptea aceea ca m-am intalnit cu ea pe strada s-au m-a sunat si ar vrea sa ne vedem undeva...dar nu-i real.adica nu o sa se intample asa ceva daca am visat - e doar dorinta mea dea a fi contactata de aceea persoana si de avb cu ea sau a ma intalni cu ea