Cu care dintre parinti va intelegeti mai bine si de ce?

8 răspunsuri:
| WID a răspuns:

Cu mama. Motivul? Pentru ca a fost acolo in momentele mai importante, am o oarecare rusine fata de ea pentru ca m-a ajutat in momentele critice si nu se poate compara cu tata. Cu toate astea, exista anumite momente cand ma face sa imi regandesc sentimentele. In cazul meu, tata nu inseamna nimic. Ar putea sa moara maine si n-as plange, ma pis pe el. Desigur, fiecare are o situatie diferita.

| mihai69 a răspuns:

Cu ambii; pentru că au plecat de pe lumea asta.winking

| Denila123 a răspuns:

Ba cu mama ba cu tata, e important cine are dreptate

| GirlOnline81 a răspuns:

Cu ambii părinți.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu tata.În mare, pentru că e de acord cu mine de mai multe ori decât mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama

| SilentRain a răspuns:

Cu nici unul

| Freya1 a răspuns:

Cu nici unul, sunt rece fata de ambi si ei la fel sunt reci cu mine.