| cretudancelife a întrebat:

Cu cine faceti pastele?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Impreuna cu familia mea, suntem 12 persoane...

6 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cu familia si prietenii!

eileen
| eileen a răspuns:

Imi voi petrece Sarbatorile de Pasti cu familia si prietenul meu.

| cribus a răspuns:

EU CU BEBELE MEU...

| andreutz a răspuns:

Cu prietenii din copilarie, ca nu i-am mai vazut de mult timp..si acum profit ca sunt acasa...

| Darry a răspuns:

Cu FAMILIA...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Nu prea am inteles intrebarea... este vorba cumva de Paste, sarbatoarea Invierii? Daca da, il petrec cu sotul meu; mergem la biserica sa luam Lumina, apoi ne intoarcem acasa si ne bucuram ca suntem impreuna...
Daca vroiai sa vorbesti despre paste, adica acele bucati de aluat in diferite forme, in pungi de plastic, pe care le gasesti la supermarket sau le faci acasa, le fac singura in bucatarie, nu ma asista nimeni happy... eventual sotul happy