| AndreeaDeiia a întrebat:

Ce culori se poarta de Pastele anului 2013? sau voi cum vi le faceti?

7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Daca te referi la cum ne facem unghiile, eu mi le-am facut asa: http://i.imgur.com/W8bTiSs.jpg :))
daca te refereai la oua, aleg rosu. (nu vad nimic semnificativ la ouale galbene si verzi) :)):D

| AnyAnA99 a răspuns:

Anul acesta sunt la moda imprimeurile si mai ales culorile pastel. Funda? happy

| Iubibilăă a răspuns:

Oficial se poarta culorile pastelate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porti ce culori vrei, ce culori te navantajeaza, ce culori iti plac nu ce culoti iti zice nu stiu cine. Noi cum facem ce?

| AndreeaDeiia explică (pentru anonim_4396):

Voi cum va faceti unghiile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaDeiia):

Ups, am intrat in o zona de fete.
Cu toate astea cred ca am zis bine ce am zis.

| KateMiddleton a răspuns:

Pastele e o sarbatoare religioasa, nu o prezentare de moda.Indiferent ce culoare vei purta trebuie sa ai un Paste fericit.(Intrebarea e absurda)