| Nykku_8736 a întrebat:

Cu cine se potriveste zodia capricorn? si cu cine nu? pentru ca eu sunt in capricornbig grinbig grin

8 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

CasaMeaDeVisDeLaTara, nu stiu de unde ai scos faptul ca nu se potriveste cu Scorpion, se potrivesc chiar foarte bine, cu unele exceptii.
Si ei bine, cauta pe site-uri cu zodiac compatibilitatea.

| BlueR a răspuns:

Am ajuns sa ne alegem partenerii dupa zodie?

Răspuns utilizator avertizat
| ASimpleUser a răspuns:

Nu conteaza zodiile asta tine de stiinta cu zodiile ca daca tie iti place de o fata care e in varsaator si se spune ca capricorn nu se potriveste cu varsator tie pe moment no sati mai placa de acea fata?

| Diddy a răspuns:

Compatibilitate excelenta:
Capricorn-Taur, Capricorn-Fecioara, Capricorn-Scorpion, Capricorn-Pesti

Compatibilitate buna:
Capricorn-Rac, Capricorn-Capricorn

Compatibilitate acceptabila:
Capricorn-Gemeni, Capricorn-Leu, Capricorn-Sagetator, Capricorn-Varsator

Compatibilitate redusa:
Capricorn-Berbec, Capricorn-Balanta

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Taur, Fecioara
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Berbec, Rac, Balanta
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Balanta
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Berbec
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Rac
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Taur
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Fecioara, Sagetator

| chironescu a răspuns:

Capricornul este compatibil cu Taurul si cu Pestii. In anumite conditii, poate sa mearga excelent si o relatie cu un Scorpion. Amanunte aici, inclusiv cu descrierea trasaturilor lui fundamentale: http://www.clubmistic.ro/......ricorn/147

| anabatr a răspuns:

Uite.te poti uita aici https://www.zodiacool.ro/zodiac-european/compatibilitate-zodii/capricorn sa vezi mai exact ce anume te intereseaza...banuiesc ca ai pus ochii deja pe o alta zodie si vrei sa afli informatii. mult succes