| Cute Ss a întrebat:

Cu Simona parca ma inteleg mai bine(o fata care se lauda). Dar mi-e ca doar vrea sa ma foloseasca. [Zic asta ca sora ei si prietena mea buna (Andreea) a zis ca vrea sa ajunga mai repede la un baiat cu care ma inteleg foarte bine]

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pai... daca asta e scopul ei, las-o.Mai sunt persoane pe lumea asta cu care sa intelegi:*

| fluturas a răspuns:

Pai daca crezi ca doar vrea sa te foloseasca las-o in pace si cauta-ti alta prietena happy nu am eu de unde sa stiu daca te foloseste sau nu, dar incearca sa-ti dai singura seama, stii cum e "prietenii la nevoie se cunosc", prefa-te neajutorata si vezi daca isi da interesu sa te ajute happy

| User a răspuns:

Si. cu ce te putem ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa jocate cu ea si va fi bine, zii ca esti laudaroasa si gata

| Bianca26bb a răspuns:

Eu zic ca orice ar fi, sa te intelegi bine cu ea, ca e rau sa ai dusmani(daca nu o placi poti cunva sa te prefaci, chiar daca nu e bine). Nu uita ca oamenii nu au cum sa se schimbe de odata.
Asta e parerea mea...

| Cute Ss explică:

Am uitat de intrebare-- Voi ce credeti?