| Cute Ss a întrebat:

Am o prietena, Gina care are o prietena, Simona(eu cu Simona suntem certate) care se lauda. Simona are o sora cu care sunt prietena. credeti ca e ok sa ma imprietenesc cu sora ei (Andreea)? Ma gandesc ca se supara Gina, ca ea e cam suparacioasa.straight face

4 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

N`am inteles... De ce s`ar supara Gina ca esti prietena cu sora prietenei ei? Daca tu cu Andreea va intelegeti bine nu vad care ar fi problema...

| MihAelA_1847 a răspuns:

Ce legatura are Gina cu sora lui Simona si de ce sa se supere? Fiecare isi face si isi alege prieteni cum vrea, nu cum spun alti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi da cu virgula, nu cred ca ai sanselaughing

| Cute Ss explică:

Aveti dreptate, dar daca se supara.sad