| darius56 a întrebat:

Cum ar vrea o fata sa se poarte un baiat cu ea? funda happy

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca ai bani poti sa te porti cum vrei Oricum o sa te minta mereu si o sa-ti spuna ca esti barbatul vietii ei Ai grija sa nu ramai fara bani pentru ca atunci o sa intelegi realitatea si tare o sa te doara Intelege tu acum ce doresti si trage concluzia Imi pare rau daca sunt cam dura dar este realitate

| HolyPotato a răspuns:

Sincer,nu ar trebui sa se poarte intr-un fel anume.Trebuie doar sa se relaxeze si sa fie el insusi!winkingDaca fata nu te place pentru ceea ce esti inseamna ca poate nu va potriviti.Dar,oricum daca vrei sa faci o impresie buna,incearca sa vorbesti cu ea despre lucruri pe care le aveti in comun, incearca sa ii iei apararea daca intra intr-o incurcatura si nu ar strica sa te porti frumos cu ea. Daca nu simti nevoia sa ii oferi o floare, nu o fa pentru ca gesturile astea trebuie sa fie sincere.

Răspuns utilizator avertizat
| Nymphetamine a răspuns:

Normal e sa te porti normal, sa fii tu insuti! Dar frumos ar fi sa te abtii sa tragi cate o injuratura de fata cu ea sau sa-ti dai aere de superioritate.

| roby_6848 a răspuns:

Nu orice fata e pe interes! In primul rand fara indiferenta, pentru ca doare cel mai tare.Nu o jigni,intodeauna fi langa ea. Daca face vreo greseala, dar tu simti ca dupa chiar ii pare rau, iarta.Ti-o zic din propria experienta.no schimba prin atitudinea ta. Daca vreodata no so mai iubesti,ai grija, ca din cauza ta, s-ar putea sa se transforme intr-o fata cu inima de piatrabatting eyelashesAi grijaa!

| andras14 a răspuns:

O fata vrea ca un baiat sa o inteleaga asa cum e ea