| Enigmă a întrebat:

Cum arata pentru voi partenerul/partenera perfecta?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există așa ceva.
Toți suntem cu calități și defecte.
Când suntem îndrăgostiți vedem partea plină a paharului.
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Daca ar exista asa ceva ari fi un baiat blond cu ochii albashtri, inalt si un zambet macho... vreau prea multe, ashai... laughing

| rosto a răspuns:

Arata bine. laughing)

| nicusor19 a răspuns:

Dupa cum imi place sa spun "perfectiunea este doar inchipuire, iar inchipuirea nu exista" Pana la ora actuala nu s-a descoperit omul perfect, persoana perfectahappy

| aragon18 a răspuns:

Partenerul sa fie fidel, sincer, romantic, sa ma faca sa ma simt bine in preajma luibatting eyelashes iar la fizic, blond/brunet cu ochi verzi/albastrii, dar nu consider ca ar conta asa mult fizicul unui baiatbatting eyelashes

| LifTwist a răspuns:

Mai lasati blondele in pace, nu conteaza culoarea parului mai ales ca voi sunteti *magari* apropo nu ma intereseaza ce spuneti! happy

| buburuzaucigasa a răspuns:

Nu exista perfectiune.

| Aly_7975 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Trebuie sa lasam fiecare de la noi, sa incercam sa ne intelegem reciproc pentru ca toti gresim, e omenesc. Insa trebuie sa stim cand sa ne oprim si sa ne recunoastem greselile. Si daca eu nu-s perfecta, nu am cum sa-i cer celui de langa mine sa atinga perfectiunea happy

| VIPER a răspuns:

Blonda, ochi albastrii, nu prea scunda nici inalta, nu prea desteapta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scunda(bine nu piticanie), parul` roscat ori blond deschis ori castaniu -mediu(putin trecut de umeri), slabuta(nu schiloada) cu bun simt, destul de desteapta(nu einstein)...cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna paradoxal, dar, pentru mine, partenerul perfect nu trebuie sa fie perfect. Pentru ca perfectiunea plictiseste! Vreau un om cu bune si rele, un om "intreg".