| Layyla a întrebat:

Cum arată pentru voi partenerul/partenera perfectă?!

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

La cum e lumea în ziua de azi, macar să știu sigur că e bărbat.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai mare dreptate

45 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista partenera perfecta, nu-mi doresc lucruri imposibile, vreau sa incep cu ceea ce e posibil

| Drimmero a răspuns:

Cea care stie sa ma iubeasca si sa ma accepta nu pentru ce pot sa ofer, ci pentru ceea ce sunt!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Deci sufletul contează?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumind putin ca intre barbati, dar sufletul conteaza si el, nu sunt ipocrit sa zic ca 100%, dar pe langa fizic si caracter, conteaza si sufletul fetei,, multi factori sunt declansatori pentru a forma 'ideala'.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Și dacă e ideală, dar ține cu United?big grin

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ar fi totul si mai perfect, as avea cu cine sa ma contrez la nesfarsit.

Una ca ea ar fi ideala)))

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Și dacă răspunsul e "nimic", la fiecare?

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

E vorba iar de aceleasi papagalisme? Mai schimba-le/

| oprescudorin11 a răspuns:

Fiind baiat, imi plac fetele.
Desi exista exceptii ocrotite de lege.
La fete, cel mai mult imi atrage atentia, 'proportia de aur', care este cuibarita intre picioruse, daca nu e grasa si nu se mai vedenimic, doar 'otova', atunci nu-mi place nimic altceva, caci totul 'se leaga'.
Proportia de aur, este ca cea a piramidelor egiptene, iar la fetele frumoase este ca la Coloana Lui Brancusi, 2 piramide cu baza comuna suprapusa, respectand raportul de aur.
A doua calitate ar fi sa nu fie 'feministe', apoi sa stie realmente sa gateasca, de iubire, oricum femeile nu se pricep, caci nu le permite genetica si consecintele si menirea lor pe pamant.
La femei, dar este si normal, primul venit, primul servit, etc.
Si as mai vedea o cerere!
Sa fie fair -play, sa te mai lase cu ceva gologani in buzunar, dupa ce te taraie prin procese(dupa divort), macar un scaun, sa-ti odihnesti oasele, sa nu fac varice!
Daca vrea doar O DATA, e bine ca scutim alte ostenel, oricat de mult ar costa!

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Simtul umorului, intelegere din partea lui si respect cam asa arata un partener perfect pentru mine, daca ma face sa rad clar voi imbatrani alaturi de el laughing sa zicem ca l-am gasit deja gracias Dioss

| Seba2013 a răspuns:

Sa fie sincera, sa vorbeasca putin, sa ma respecte, sa fie inteligenta, sa nu stea un an in oglinda, sa nu se ingrijeasca prea mult, pentru ca timpul trece si sunt lucruri mai importante de facut si plus ca daca vine de la salon nu prea ii mai sta sa se implice la lucrurile mai utile. Estetica sa fie si ea 50%, ca daca este 100% ma dezorienteaza. Eu fiind un om de temut am nevoie de o femeie mai tacuta, linistita, rusinoasa, pudica, rationala asta ma face mai putin animal. Daca stie sa ma ingrijeasca, poate sa ma certe cat vrea ca oricum nu o bag in seama(poate sa imi spuna si du-te-n doftori). Asta e femeia ideala, sa fie gospodina, sa faca prajituri si fasole frecata. Aaa da, si sa stii ca, caracterul conteaza. Cand iesim prin oras sa se uite mai putin pe la magazine, sa se uite la lucrurile alea mai ieftine, sa stie sa traga de un suc 1 ora, sa ii mai placa si pe la mc donald, sa fie atenta la filmele care imi plac si sa fie sensibila la lucrurile alea care le evidentiez si sa inteleaga mersul, adica desfasurarea filmelor si plus daca imi citeste filmele are un plus. Sa ma certe daca merg pe la cazinouri(adica pe drumul gresit), sa iasa in fata atunci cand mi rusine sa le spun oamenilor pe fata, sa ma lase sa ma duc la fotbal, sa imi spele, calce, sa stie sa danseze pe ritmurile lui Guta, sa cante muzica banateana, sa fie descurcareata si sa aiba bani si sa mi dea mie, sa aiba averi, sa nu fie prea inteligenta ca imi place sa domin si sa manevrez situatia, sa se roage. Sa nu se uite la telenovele si sa imi dea telecomanda, sa-mi aduca mancare la pat cand sunt mai obosit, sa imi respecte intimitetea atunci cand vreau sa fiu singur(adica aici pe TPU), si sa ma intrebe numai daca vreau sa o vad, sa bata la usa si sa astepte pana ii dau eu acceptul si atunci cand nu ii dau sa se conformeze. Sa puna botul atunci cand ii spun ca invat pentru nu stiu ce cursuri. SI nu mai spun mai multe ca oricum s-ar feminazistele pe mine, lasa ca vezi tu. Aa da, si sa mearga la cumparaturi frate, ca zici ca acolo-i moartea. Important mai este sa nu stie pe ce lume traieste, asa nu mai trebuie sa caut eu ascunzatori.

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

Sper ca glumești...

| Seba2013 a răspuns (pentru WangLouis):

Daca te simti, imi pare rau.
Atat timp cat am putut gandi asa, trebuia sa iti dai seama ca nu glumesc. Aia o fost doar prima parte, ca daca incep cu a 2-a nu mai termin. Imi pare rau ca nu am pus acolo si sa fie satisfacuta cu putin sau deloc, sa stie limita, sa stie ce e aia saracie, lipsa, etc.

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

Nu ma simt chiar deloc, nu am de ce sa ma simt sau ce sa simt.
Am o curiozitate doar...acum ești împreună cu cineva? (doar daca doresti sa-mi raspunzi, desigur)

| Seba2013 a răspuns (pentru WangLouis):

Ba ai avut indigestie, dar nu iti dai seama pentru ca esti femeie. Daca te doare ceva, vino cu fapte concrete, nu asa pe la spate.
Toata viata va preocupati de verbul a avea, dar sa stii ca astea sunt istericale muieresti, nu ceva indispensabil. Asculta-ma pe mine, pana nu ne faceti clatite, nu va iubim cu adevarat, o facem doar pentru presiune.

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

Mh.te asigur ca daca aveam imi dadeam seama si faceam ceva, nu-mi pierdeam acele cateva minute 'pentru tine'. Tragi niste conclunzii foarte interesante, intr-adevar daca sunt fata (nu femeie, femeie e mult spus) nu-mi dau seama ca am indigestie. Nu mă doare nimic; îmi cer scuze ca intrebarea mea a reflectat acest lucru.
Da, nu am fapte concrete, dar imi pot da seama ca daca nici macar o clatita nu stii sa faci... apoi, vai de curu' tau. Nu e deloc drept, frumos si elegant sa scrii/vorbesti asa; 'muiere', 'muieresti' sunt cuvinte din punctul meu de vedere, jignitoare pentru o femeie. Da, sunt cuvinte ale caror sinonime sunt 'femeie', 'femeiesti', dar nu orice tip de femei ci cele casatorite. Tu neavand nici macar prietena/iubita nu ai nici macar un 0 motiv sa te adresezi asa.
Pai hai sa nu mai avem nimic...de ce nu? ..nu?, dar sa stii ca in acest caz clatitele (si nu numai) tot nu vor cadea din cer.
In cazul acesta, te sfatuiesc nici sa nu te mai chinui. Nu crezi si tu ca are mai mult sens? Iubeste-te singur! ..banuiesc ca-i mult mai usor pentru tine. Vrei sa fii iubit, vrei absolut tot ce-ti poate oferi o femeie, dar tu nu oferi nimic. Eu nu stiu cum te suporta patul in care dormi, sincer! (daca...ma rog)
Eu nu ascult decat ce ma intereseaza. happy
Iti doresc o viata plina de ce nu neaparat îti doresti tu (nu de alta, dar mi-e sa nu mi se faca mila de ce va urma, daca va urma) happy

| Seba2013 a răspuns (pentru WangLouis):

Indigestie in sensul ca nu ai digerat bine comentariul(ai avut o discrepanta), nu ca ai avut indigestie reala...of, of, of, specific femeiustilor. Nu intelegeti nimic, doar ciripiti mult si pe langa subiect. Ne mancati zilele! Sunteti insegure si va ascundeti adevarata fata, folositi masti.
Daca nu ne faceti clatite, cum sa ne mai dam seama ca ne iubiti? Ce ne faceti ca sa va iubim?
Si sa stii ca ma bucur ca esti sincera si te doare acea exprimare, tocmai de aceea am folosit-o, hi-hi-hi. Si sa stii ca gramatical este bine folosita si plus ca noi vorbim in acel context. Vad ca iti place sa dai cu presupusul despre mine desi nu ma cunosti. La nivel general nu sunteti indispensabile, eu aici nu vorbesc despre mine. Mersi ca imi doresti binele, tocmai de aceea dispari si lasa-ma sa ma concentrez pe studii, ca astea ne fac mari, nu voi care ne aruinati.

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

Nu cred ca am 'ciripit' pe langa subiect. Oricum ai da-o tot din cauza subiectului am ajuns sa 'ciripesc'.
'Insigura', probabil ai vrut sa zici acolo, si da, sa zicem ca nu sunt sigura pentru ca nu am trait o astfel de situatie, dar am exemple cat cuprinde in jurul meu si crede-ma ca nici unul nu se leaga cu al tau. De asta am si precizat ca sper ca e o gluma. Dar m-am convins ca nu e.
Va suna ca si cum m-as include, doar atat, desi as evita, dar n-am gasit alta varianta...'Ce ne faceti ca sa va iubim?', pai nu stiu, oare simplul fapt ca existam acolo pentru voi, nu e de ajuns? Ca ce va urma pe urma, asta tine de mult mai multe, nu doar de clatite.( chiar daca au sunat la misto acele 2 tot le dezbat aici tongue ) la inceput placi o fata, mai apoi o iubesti, daca e, si daca e o faci pentru ca ea e, nu pentru ca-ti face clatite.
Intr-adevar nu suntem pentru voi, cum nici voi pentru noi, si da, nici eu nu vorbesc despre mine.

Tocmai pentru ca-mi spui sa dispar ma provoci si mai tare sa-ti raspund, asta n-o stiai?! ...ma mir! Am exact aceeasi parere in raport cu voi. Nu voi, ci studiile? (desi cunosc cateva cazuri care din cauza partenerului au ajuns undeva, dar trecem peste...)

| Seba2013 a răspuns (pentru WangLouis):

Pe lumea asta exista multi indivizi iar posibilitatea de eroare este una existenta. Eu ma uit la esenta lucrurilor nu la aparenta. Plus ca daca iubesti doar pentru ca ei sunt, ajungi la balamuc, pentru ca trebuie sa ordondezi creatia, altfel ea te controleaza. Daca am posibilitatea de electivitate, aleg ceea ce este valoros si calitativ. In plus sa iubesti pe cineva pentru natura lui, este limitativ, este un adevar pe jumatate. Da asa este, iubirea este mai profunda decat atractia.
Nu m-am referit la tine cand am spus sa dispari, ci la situatia argumentului. Ai incercat sa imi bagi pe gat anumite conceptii, iar eu am vrut sa spun ca mai bine ma lipsesc decat sa aleg ceva prost/rau sau cum vrei tu sa ii spui. Nu imi sta in caracter sa arunc persoanele, exista totusi o formula de despartire, nu asa hop-top si plus ca mie nu-mi plac despartirile. La restul comentariului vad ca esti o cicalitoare, nu ma mai pun sa raspund, ca trebuie sa mai limitez timpul aici. Dar stii? Eu stiu ca voi sunteti asa, tot divagati. Important este ca va spuneti durerea, stiti voi unde vreti sa ajungeti. Eu m-as lua un pic de tine, pentru ca am vazut ca ai anumite conceptii. Dar nu ma pun acum, las de la mine. Vezi daca am greseli de scriere, este din cauza ca nu mai am mult timp la barfe pe-aici.

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

Nu asta ai dat de inteles in primul tau raspuns. Sau daca ai dat, a fost mai putin decat sustii acum și da, esenta conteaza. Cred ca trebuie sa existe un control reciproc.
Mm...da, ai dreptate, voi tine minte (oricum, exista pareri si pareri si na, fiecare si-o sustine pe a lui cum poate mai bine, nu?!)
Atunci sa fii mai explicit si mai clar in discutii daca vrei sa te inteleaga lumea.(sau poate nu vrei).Ai zis pur si simplu 'dispari...etc'. Îmi pare rau ca asta am reflectat, doar mi-am spus parerea intr-un mod...mm, da, oricum intentia nu a fost sa-ti bag pe gat ceva, probabil toata chestia asta am facut-o ca sa inteleg eu ceva. Sa zicem ca ma tot abat de la subiect, dar asta pentru ca necesita nu pentru ca asa mi-am propus eu. Sa zicem c-o fi și asa, dar cel mai important e ca, probabil nu stiti voi unde vrem sa ajungem, ce vrem sa obtinem.
Ma crezi ca nu stiu ce conceptii am? Daca tu te vei lua de mine din cauza conceptiilor, nu vei ajunge sa-mi 'bagi pe gat' conceptiile tale, sa ma faci sa inteleg ca tine!?
Oricum, in mare parte sunt de acord cu tine, doar unele mi se par prea exagerate.(daca n-au fost spuse la misto).

| Seba2013 a răspuns (pentru WangLouis):

Ce nu am dat de inteles mai fetita? Explicate ca altefel eu nu iti ghicesc problemele.
Daca te referi la faptul ca eu ma uit la esenta ci nu la aparenta, este in concordanta cu ceea ce am spus. Esenta bate aparenta, pentru ca aparenta tine de bibelou. ornament, pe cand esenta tine de meserie, calitati, atribute, valori, etc.
Detalii exista si se pot rezolva foarte usor, treaba este ca tu nu vezi padurea din cauza copacilor.
Ti-am spus sa dispari pentru ca am vrut sa-mi arat atitudinea fata de ceea ce spuneai tu. Exista femeile pierzarii, vezi ce i-a facut femeile lui Samson.
Deci baga la cap ca relatia nu este o necesitate. Mai importanta este libertatea de actiune, dragostea de libertate, viata, linistea, educatia, sanatatea, Dumnezeu si altele. Sta in natura noastra sa ne iubim pe noi, numai un om prost nu-si doreste binele.
Lasa ca stiu eu cum bagati dragostea pe gat, exista o tendinta la moda in ziua de azi. Dar sa stii ca asta nu ii dragoste, ii tiranie, nu poti sa presionezi pe cineva ca sa iubeasca. Asta o face el din liberul albitru.
Nu, nu...ce avantaj am eu ca sa te fac sa gandesti ca mine? Adevarul nu tine nici de mine nici de tine. Deci iar gandesti alandala!
Vorbeste negru pe alb, ce nu-ti convine de la comentariul acela, ca asa eu nu o sa ghicesc. Doar vezi ca am scris acolo o mie de cuvinte. Deci nu mai vorbi asa ambiguu, exprima-te clar.
Si da, esti o fata desteapta, ai detectat bine, chiar daca am vrut sa ma joc cu tine. Este adevarat, am glumit. Am avut cam 20% glume. M-am lasat dus de val, am cam exagerat. Ok recunosc, doamna politai. Dar tot nu stiu ce va doare din acel comentariu?
Daca te-am luat un pic mai tare, este din cauza ca m-ai prins in toane rele. Nu te speria, raspunde asa cum stii tu mai bine. Lucrurile astea o sa te faca sa cresti...ca daca iti vorbesc asa ca femeile, niciodata nu vei intelege un lucru profund.

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

În primul rând, că tot e sărbătoare, Paște fericit! happy

Schimbul ăsta de comentarii/raspunsuri, se intinde pe vreo 2 saptamani, deci nu ma mir ca nu-nțelegi, si eu am ajuns sa nu mai ințeleg.

Da, recunosc ca nu am fost prea explicita.(l-am recitit si eu acum. L-am facut sa fie inteles in special de mine si na)

Deci, am zis asa, ca sunt de acord cu tine la faza cu aparenta si esenta (aici nu incap in discutie alte variante).

Cand am citit aia, am gandit asa: oare cum e mai bine, sa dau la o parte padurea ca sa vad copacii sau copacii ca sa vad padurea!?

Am citit despre Samson si intr-adevar a fost urat ce i-a facut femeia, un minus pentru asta. Dar, zic eu, daca una a facut acest lucru, asta nu e musai ca toate se vor da dupa aia, nu!?, daca gandesc si sunt rationale, nu cred ca se vor da usor pe brazda.

Eu nu mai stiu ce sa cred. Tu zici una (faza cu relatia, ca nu e o necesitate, si da, am inteles oarecum unde ai vrut sa bati) si alta am fost invatata; cum ca degeaba traim daca nu ne infiintam o familie, degeaba am munci numai pentru noi si chestii din astea. Mai era si faza care zice ca (nu mai stiu sigur cum era) cum animalele treceau in perechi asa si omul trebuie, de aceea Dumnezeu a creat femeia siii..na.
Nu crezi si tu ca se cam bat cap in cap toate astea?!

Pai gandesc alandala pentru ca tu ma faci sa gandesc așa. Zici ca te-ai lua de mine din cauza unor conceptii, dar nu o faci pe moment, ca vezi Doamne, lasi de la tine. Eu gandesc ca daca te-ai fi luat de mine, ai fi facut-o in asa fel incat sa-ti promovezi tie gandirea si s-o dai jos pe a mea. Acum zici ca ce avantaj vei avea dac-o vei face... what is this?!

Mai, sunt multe, dar si multe adevarte. M-am prins in mare. Totusi, cred eu, ca daca vei ajunge sa-ti gasesti pe cineva (in caz ca nu ti-ai gasit inca), lucrurile nu vor mai sta chiar așa. Adica, nu cred ca ti se vor indeplini toate acele conditii, oricat ai incerca. De exemplu, fata nu stie sa faca fasole frecata/să-ti respecte intimitatea/(cum sunt fetele, sa fie si putin cheltuitoare etc, dar cu tine, de la tine, va ajunge sa le invete. Vreau sa ajung si la ideea ca nu cred ca ai sa gasesti una care sa vina la pachet cu toate ce ai mai zis tu pe acolo. Se poate conforma dupa tine, dar si tu dupa ea. Adica, daca o data la cateva saptamani ar vrea sa-si faca o programare la salon, ar fi dragut din partea ta sa o lasi, nu?!, pentru ca, doar se aranjeaza sa arate bine pentru tine, mai apoi pentru ea...ma rog.

Mie imi place sa ma joc, dar cel mai mult atunci cand am adversari egali.

| Seba2013 a răspuns (pentru WangLouis):

Mersi la fel. Paste fericit!
Comentariul il citesc mai incolo, ca acum am ceva treaba.
Aa da, ai auzit de chinezoaica asta(sau nu stiu, poate ii japoneza) ca nu am timp sa investighez?
https://www.youtube.com/watch?v=5cvliwiWyq8

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

Mulțumesc și eu. happy
Nu, nu am auzit până acum și nici acele cântece. Sună bine și-ți dă așa o stare de liniște și plăcere, vocea ei, cand o asculți...îmi place.

| Seba2013 a răspuns (pentru WangLouis):

Nu exista inversul la acea expresie cu copacii si padurea. Daca vorbesti la intamplare nu vei ajunge la nicio idee.
Eu nu am spus ca toate femeile, am spus ca exista posibilitatea. Tocmai de aceea am raspuns pe acest topic, pentru ca cred in exceptii. Apropo, tu nu ai raspuns cum iti doresti sa fie partenerul tau.
Nu se bate nimic cap in cap. Ceea ce spun ei este una iar adevarul altul. Asa si eu pot sa spun ca pe degeaba traiesti daca nu ai un iaht. Astea nu sunt necesitati indispensabile ci mai degraba dorinte.
Daca tu accepti lucrul acesta ca o necesitate indispensabila, contrazici adevarul. Iti pui tie poveri pe cap si oamenilor. In ziua de astazi foarte multe persoane sufera de depresie pentru ca cei deo gandire ca tine, le-a creat conceptia ca relatia este o necesitate.
Recent am auzit de un caz in care o femeie a facut depresie din cauza relatiilor. Saraca ii la spital si nu isi mai recunoaste familia. Asta este doar din cauza voastra care contraziceti natura si faceti dintr-un lucru dispensabil, indispensabil. Si Victoria18 sufera din asa ceva.

| WangLouis a răspuns (pentru Seba2013):

Mi-am dat seama ca nu exista inversul. Am incercat si eu sa ma joc cu tine, da' de unde...ma rog.
Am propus si inversul, in speranta ca poate asa, voi intelege, ma voi apropia sau macar voi tinde spre acel 'adevar'.

Eu nu...adica mie imi place sa-mi creez idealuri, dar nu in orice context. Sunt aproape sigura ca daca-mi voi crea acel 'perfect' voi face doar in asa fel incat sa-l caut, strict asa cum e el creat si nu mi se vor mai deschide si alte drumuri spre alte variante, de exemplu. Da, nu zic ca nu, ca orice fata am asa niste standarde, adica, de exemplu, sa fie ceva mai inalt decat mine, sa aive parul blond cu usoare onduleuri, ochii de care vrea el (ca daca reusesc sa-i citesc in ochi ceea ce el poate, nu-mi poate spune in cuvinte, nu mai conteaza si culoarea), si cel mai important (cred) e sa fie înțelegător. La mine mai e si un plus care ma face sa ma atasez repede de persoane, fie ele ca le plac sau nu la inceput... daca nu le plac, fac in asa fel incat sa ajung sa le plac (asta la general) asta petrecandu-se involuntar, cred ca e ceva din mine. Oricum, nici nu prea stiu ce vreau si nici nu ma grabesc.

În acest caz, am înțeles ce tot ai explicat acolo.
Mulțumesc ca-i vorbit/dezbatut cu mine. happy

| Lostlyric a răspuns:

Trebuie sa aiba o situatie financiara foarte buna si sa-mi dea voie sa-i acord suport financiar pe toata perioada relatiei. De asemenea, sa fie Matthew McConaughey.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet,cu ochi verzi.
Dar sufletul contează!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand eu adorr:barbatii MISTERIOȘI,inalti, albi la piele cu ochii caprui/negrii si parul negru.(descrierea unui baiat din liceu de care mi-e drag insa nu e cum am descris mai jos.e mai rebel si injura sad ceea ce nu imi place/atrage DELOC)
Si in al doilea rand sa fie PROTECTOR, putin gelos, gentleman, sa iubeasca animalele.Si ceva ce nu e neapărat dar mi-ar place: sa fie pictor si sa asculte muzica clasica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O combinatie intre Noname, Conquina si Florentina. MAma, ce boooors.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Si Victoria? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Are 18 ani. BLEAH. Da-mi voie sa mananc intai, ca sa am ce sa vomit dupa. Hahalerele astea trecute de 24 merge. Desi 2 din ele sunt fete mari ....Ma sacrific.

| Xelon a răspuns (pentru Xelon):

PFf,esti de apreciat laughing
Lasa-ma sa ghicesc, Florentina si Noname cumva? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Smart man laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atractia fizicã e in ochii privitorului.Mai mult conteazã ce scoate pe gurã, onestitatea e cheia.
Mai bine un adevar crud decat minciuni peste minciuni, ca asa mi se scarbeste la un moment dat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai minti. Nimeni nu apreciaza onestitatea. Bine, aproape nimeni. Multi minti ca da, dar pe dracu. Foarte rar gasesti oameni care chiar apreciaza crudul adevar. Foarte, foarte rar. Crede-ma.

| Victoria18 a răspuns:

Sa ma iubeasca. ATATA.

| BlueDark a răspuns:

Ca sotia mea:inalta, supla, cu parul blond si ochi verzi!

Răspuns utilizator avertizat
| username1053847 a răspuns:

Cu ochelari ray ban

| Ramona2727 a răspuns:

Dacă el este un băiat cu aspect fizic plăcut și are penisul mare, încât să fie în stare să mă satisfacă sexual, atunci eu îl numesc pe el partenerul perfect.