| yulyanna a întrebat:

Credeti ca va puteti gasi partenerul/partenera perfecta prin intermediul internetului?

Spuneti`va parerea!

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Da! De ce nu? Poti. doar ca, trebuie sa te convingi de asta! Si asta inseamna ca trebuie sa va vedeti si sa va cunoaste-ti mult mai bine! Dar, normal ca iti poti gasi partenerul perfect chiar si pe internet! happy

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu prea cred asta.Cred ca cel mai bine e sa cunosti lume noua, iesind, distrandu-te si nu se stie cum poti intalni persoana potrivita.Asa pe internet,e inselator uneori si aparentele inseala,oricine poate fi oricine si poate fi perfect numai cu vorbele, oricum pers perfecte nu exista; cred ca cel mai indicat e sa iesi in lume nu sa stai sa comunici numai prind intermediul internetului sperand ca vei gasi sufletul pereche, virtual.

| mgtow a răspuns:

Da, prin matrimoniale.

| alexush a răspuns:

Eu cred ca da... daca este din acelasi oras cu tine sunt mult mai multe sanse sa iti gasesti jumatatea.

| elenaA_9063 a răspuns:

Eu nu prea cred. Adica probabilitatea de a intalni mai degraba un ciudat decat un om klumea e prea mare! Ar fi prea simplu sa-ti gasesti jumatatea online...