| Emiilea a întrebat:

Cum as putea afla, suptil, ce cadou I.ar placea mamei sa primeasca de ziua ei?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Flori, ceva ciocolata, o poza si poate o mica scrisoare in care-i multumesti ca a avut, are si inca o sa aiba grija de tine, ca e cea mai tare mama din lume si tot asa. Cateva idei pe acolo, nu trebuie sa fie roman. happy Doar sa vina din inima acele cuvinte. Astea ar multumi-o 100%. Poate cu ajutorul tatalui, a matusilor, unchilor, verisorilor, sa-i faci si un tort surpriza happy

| Otto19 a răspuns:

Fai cea mai frumoasa zi din viata ei, ciocolata se manaca, florile ofilesc, ajut-o tu cu o zi de care nu a avut parte, trateazao ca o regina, arata-i ce copil frumos a crescut. succes

| Hexcore a răspuns:

Hmm,poti sa ii spui de ex ca citeai un articol despre x lucru si dupa sa o intrebi daca ii place.
Dar de ziua lor mamelor de obicei le plac sa primeasca bratari, coliere, flori si inele

Răspuns utilizator avertizat