| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac mamei de ziua ei?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa fie cv din inima, pentru ca gestul conteaza cel mai mult, sigur mama ta s-ar bucura daca i-ai lua ceva simplu, din inima...eu zic ca un buchet mare de flori, sau o bratara, o felicitare cu un mesaj frumos creat de tine, un parfum care e pe placul ei, un ceas, o geanta, un lantisor cu initiala numelui tau, etc...

| scootsie a răspuns:

Sa-i spui ca o iubesti, ca esti fericit ca e mama ta si nu ti-ai dori alta in locul ei, sa-i spui ca doresti ca multi ani de acum inainte sa fie alaturi de tine si chiar daca ii daruiesti doar o floare, va fi suficient... O mama nu-si doreste decat sa stie ca e iubita de copilul ei... Celelalte vin pe deasupra...Sa-ti traiasca multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un parfum, cosmetice, plante de casa -daca ii plac, o geanta etc. Totul depinde de buget si de ce isi doreste mama ta. Tu o cunosti cel mai bine.winking

La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-am cumparat mamei mele un ghiveci de flori cu o dedicatie a fost frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Florile ei preferate si un sarut dulce!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie neaparat sa-i cumperi ceva poti sa confectionezi asa ii arati mamei cat de mult o iubesti daca nu ai posibilitatea de-ai face ceva cumpara-i ceva dar util ca sa nu ramai cu gandul ca nu ii place si ai cheltuit banii de geaba

| tArEhFaTa a răspuns:

NU stiu si de aia am intrat pe site deoarece vreau cateva idei!