| MeryCety a întrebat:

Cum as putea organiza o zi de nastere de doisprezece ani? (jocuri, musica ect)

5 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Desigur ca o vei serba la tine acasa. Vei avea nevoie de cineva o amika care sa te ajute sa-ti aranjezi o camera mai mare unde vor veni oaspetii. Niste balone de diferite culori ar fi ceva misto. Muzica alegi intr-o mapa ce muzica doresti sa cinet la rind, o da-i la volum incet in timp ce mincati, iar daca veti dori sa dansati da-i mai tare.Jocuri sunt multe, de-a stecluta cine cu cine sa se pupe, sau adevarat fals, table, carti pe dorinte, etc.

| Andreutza016 a răspuns:

Esti baiat sau fata. Si cred ca vrei sa ti-o faci acasa, nu?

| Fatamuntilor a răspuns:

La tine acasa, nu? Daca ai obtinut parintilor, dar si cu ajutorul lor indeparteza dun camera ta pentru cateva ore obiectele care ar putea incomoda.Important e sa obtii un spatiu cat mai mare.Pe marginea camerei, langa un perete pui o masuta pe care mama ta va pune platori cu aperitive, prajituri, sticlele cu suc. Farfurile (preferabil din plastic) pot fi puse separat ca fiecare sa-si poate pune ce vrea.Muzica o poti lua de pe calculator. Daca ai dotare cateva jocuri e timpul sa le scoti.Mai ales cele de puzzle. Centrul camerei find liber, aveti loc sufiicent de joaca sau dans.Sa ai la indemana niste pernute sa puteti sta pe jos.E cel mai comod loc.
Succes si LA multi ani pentru sarbatorit!

| SladeWilson a răspuns:

Sa faci multe jocuri.

| AbBsstrrAct a răspuns:

Muzica : Conect-r,Cabron,Elena Gheorghe,Sore,Inna,Guess Who,Alex Velea,Alexandra Stan,CRBL, Maximilian, Rihanna, J. Yolo, Puya..mai gasesti tu` daca nu's destulee..si jocuri : Adevar,Provocare,Procente sau Inchisoare ( cu pupici ) laughing,Leapsa,Prinsea,jocuri de masa ( Nu te supara frate,sah,moara ),Ratele si vanatorii,Tara,Tara vrem ostasi, dar si jocuri video ( Mario ). Sper ca te'am ajutat, astea mergi pentru fete, dar si baieti happy! Daca mai vrei informatii, imi dai un mesaj si te ajut cu placere.:* fundita? happy :d