| anonim_4396 a întrebat:

CUM AS PUTEA SA PUN UN CLIP PE YU TUBE? CU DETALII VA ROG CARE STIE?!

Răspuns Câştigător
| anarchy a răspuns:

Pai nu e greu de loc iti faci un cont pe youtube si dai upload video si din mail il activezi parca pentru ca nu am mai pus de mult pe youtube...

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te registrezi pe site: http://www.youtube.com/signup?next=/
inscrii in formular:
- adresa ta de e-mail
- parola ta pentru intrare pe youtube
- inca odata parola
- numele tau ce va aparea
- alegi data nasterii luna ziua anul
- inscrii in Word verification combinatia de litere si cifre care este afisat alaturi, grafic (pentru verificare)
- bifezi la "I agree"
si dai click pe butonul "Create my account"

Cand inregistrarea ta este gata, vei primi un e-mail, unde trebuie sa-ti confirmi registrarea. Dai click pe link si esti inregistrat.
Acum poti incarca filmul dorit. Daca doresti, completezi si formularul de comentarii.
La terminare dai "sign out"!
Data viitoare poti intra la "sign in" cu adresa ta de e-mail si cu parola data. De aemenea, daca ai deja cont la g-mail, poti utiliza addresa de mail si parola de acolo.

- marchezi sexul tau: daca esti barbat (male) sau femeie (female)

| Boby a răspuns:

Foarte explicit
Mai bine de atat nu cred ca se poate
http://www.videotutorial.ro/? p=364

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine apare Sorry Baset on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.ro