| jojocucorada a întrebat:

Cum pot sa pun un clip pe you tube?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Îți faci const și din meniul acele selecteazi încarca și îl încarci. Dacă vrei să încarci clipuri mai mari de 15 minute atunci trebuie să îți activezi contul cu numărul de telefon, prin care vei primi codul de activare.Succes

| Trynda a răspuns:

Dupa ce l-ai inregistrat(clipul), intri pe youtube, te loghezi(daca n-ai cont iti faci unul), dai sus la Incarcare, pui video-ul acolo si astepti. Se va incarca in 2-3 min. Depinde de dimensiune si de viteza ta de internet.

| lopaca97 a răspuns:

Iti faci cont pe you tube si apoi dai la upload...dar la inceput vei avea limita de 15 min si 2gb pe videoclip