| DamiPapucii a întrebat:

Cum as putea sa sterg un album de pe hi5?
Funda!

3 răspunsuri:
| OanaBoni a răspuns:

Pai mutzi in alt album pozele si-l stergi sau stergii pozele din el si apoi il stergi

| EnjoyTheSilence a răspuns:

Stergi toate pozele din albumul respectiv sau le muti in alte albume si apoi cand il accesezi o sa iti apara "Nu există fotografii în acest album
Nu ai poze în acest album. Încarcă una sau mai multe poze în album. Sau, fă clic aici pentru a şterge."Dai clic acolo si gata:X

| aLLu17 a răspuns:

Intrati in profilul vostru de hi5, selectati meniul "Gestionati fotografii" (sus in stanga at cand dai sa vezi o fotografie)si dati click pe albumul pe care vreti sa il stergeti. Daca aveti poze in acel album este necesar ca mai intai sa le stergeti sau sa le mutati in alt album. Acest lucru se poate face selectand iconitele care apar pe poza atunci cand puneti cursorul pe ea. Dupa ce ati mutat sau sters toate pozele din acel album va aparea un link sa stegeti albumul sau sa uploadati alte poze. funda? :X:*