| andreea4ever a întrebat:

Cum sterg un album de pe hi5?

Răspuns Câştigător
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Intai sterge sau muta toate pozele din el si dupa aia intri in albumul pe care vrei sa-l stergi si daca-ti scrioe ca nu sunt fotografii atunci o sa poti sa-l stergi. o sa-ti apara si ceva cu incarca poze si sterge albumul. dai la sterge albumul si gata l-ai sters.

4 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Mai intai stregi pozele din album!
Dupaia iti va aparea acolo ceva de genu: "faceti click pentru a strge acest album"

| FeFy` a răspuns:

Vreiei sa stergi tot profilul sau doar pozele? daca vrei sa stergi profilul vezi in dreapta sus scrie cont-dai click acolo si pe langa chenarele ce iti apar acolo in dreapta sus iti apare anulare cont click acolo si mai trebuie doar sa completezi cateva date pentru a-l sterge stergerea profilului nu este definitiva poti oricand sa reiei acel profil de hi5... iar ca sa stergi pozele: dai la pagina de profil, acolo ai undeva sus o serie de chestii. dai la ''fotografii'' si iti apare undeva in stanga sus gestionare fotografii de acolo iei poza si o dai pe un patratel in dreapta jos unde scrie stergere fotografie.
( rasp luat de la afrodita17)

| Bii26 a răspuns:

Bună
Ştergi toate pozele din el şi după aceea dai clic pe el şi îţi apare(fă clic aici pentru a şterge) sau geva de genul şi dai clic acolo, apoi Voila! Gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum las comm colorat pe hi5?