| Optimus7 a întrebat:

Cum ati petrecut valentine's day?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine.

| DakotaRoyse a răspuns:

Dooh, m-am certat cu prietenul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ca o zi normala din an big grin

| pwp a răspuns:

Ca toate zilele din an big grin

| mihaibr11 a răspuns:

Am fost la o inmormantare, eveniment care era in deplina armonie cu starea mea de spirit!

| MaryJane16 a răspuns:

Nu am facut nimic pentru ca aceasta zi sucks a lotwinking

| StopTheWar a răspuns:

Minunat.mi-am facut floricele, mi-am cumparat o sticla de cola si m-am uitat pe Discovery.

| Cosmin4Fan a răspuns:

Eu m-am uitat la Fenomene Stranii.

| GoodIntentions a răspuns:

Singură.ca n-am avut cu cine

| RamiFlore a răspuns:

Am petrecut aceasta zi in spital suferind o interventie chirurgicala. Dupa ce am iesit de la terapie intensiva am fost vizitata de familia mea si de iubitul meu.
Nu imi doream nimic mai mult.Am fost alaturi de ei si mi-a fost suficient.Totusi stiam ca am sa fiu in spital in acea zi si i-am luat un cadou prietenului asa cum a facut si el.Am apreciat asta.
Spune-ne si tu!

| andreibubu2 a răspuns:

Pai eu am dat foc in gradina la 2 baloti dee fan neam distrat am facut gretar noaptea de la 8seara pana la 6 dimineata