| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati petrecut ziua de Valentine's Day?love struck

Răspuns Câştigător
| Gangsta girl` ;x a răspuns:

De ce e atat de speciala?hee hee De ce iubim doar cand e "valentines day" care oricum e furat?laughingSi ca sa iti raspund si la intrebare :am facut acelasi lucruri ca in orice alta zihee hee

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cu bautura si manele si valentine de 7 stelesmug

| Victoria a răspuns:

Cu prietenii in oras si seara la concertbatting eyelashes

| ////////////// a răspuns:

Am stat acasa in fata calculatorului, uitinduma la prieten el la mine si ne inecam amarul intr-o cupa de sampanie, el peste hotare si abia peste o luna se intoarce asa ca a fost misto de trist, dar ce sa-i faci, asa e soarta, nai ce-i face.