| FunnyLoOVe a întrebat:

Cum v-ati petrecut ziua de Valentine's day?

Răspuns Câştigător
| EnterSandman a răspuns:

Am mai raspuns odata la intrebarea asta tampita,si o sa specific la sfarsit si de ce mi se pare mie tampita laughing
Deci,imi suna ceasul,ma trezesc,ma duc la baie,ma chis,ma spal pe dinti ma spal pe fata,ma imbrac ma dau cu parfum cu toti draci,ca cica azi e o zi importanta laughing,asa,imi iau niste bani cat sa-mi ajunga de masina de bere si de tigari,imi iau un caiet un pix,inchid usa,ies afara,salut un boschetar care statea in fata blocului,el cerandumi o tigare eu dandu-i o flecma intre ochi,asa,ajung in statie,a urc in masina,masina era full,si langa mine statea o baba care PUTEA!,moama dihor scria pe ia laughing, asa scap de baba, cobor iau autobuzu respectiv 102N,unde era sa ma prinda controlu,eu calatorin fraudulos fara bilet laughing,dar scap de el prin efractie rolling on the floor, adica trec pe langa el si cobor, merg 2 stati pe jos unde intarzi la prima ora,imi cer scuze politicos, dar profesoara nu se lasa una cu doua si incepe sa-mi faca o morala, dar deaia...nesimtita,si imi tot canta vreo 10 minute ca ia se scoala de la 5 si nu stiu ce face,asa stau cuminte la ora,se suna, ies afara pana la un magazin sa imi iau un Kent lung, ca nu apucasem sa imi cumpar ca si asa am intarziat la a 2 ora,ca nu am ajuns la prima laughing,cumpar eu un pachet, scot o tigare, mai eram cu inca 2 milogi care venisera cu mine,sa le dau si lor cate o tigare,asa...le dau si lor o tigare,le-am dat si lor cate o tigare,sa nu zica cas bulangiu si au mers dejaba,asa,fumez eu jumate de tigara,cand vad ca se suna.ce sa fac,DILEMA!, sa arunc tigarea si sa intru la ora sau sa fumez inca una si sa mai stau afara, ehh.am apelat la a-2-a varianta.asa,eu intarziand iarasi, la fel, morala vreo 15 minute, etc.etc.se termina si orele, ies afara iau si milogi aia 2 dupa mine.le dau si lor cate o tigare, ca doar nus.dala.mergem la un bar,bem cate o bere,nu le-am platito tot eu,ca se ingrosa gluma deja,si incepem sa povestim ce o sa facem noi in seara de valentine's day alaturi de "pirandele" noastre laughing, asa, trec vreo 2 ore, plecam noi la casele nostre, eu iarasi pe 102N,am avut noroc,nu era controlor,ajung acasa,mai salut odata boschetaru din fata blocului cu o flecma,intru in casa mananc, stau putin la tv, intru putin pe tpu.ro,sa vad ce intrebari tampite mai pune lumea, sa le raspund si eu la fel tot cu un raspuns tampit happy, deci.de acum to be continue.
Din episodul urmator, cred ca dupa ce termin de scris mesajul asta o sa ma duc sa ma spal si o sa plec la piranda mea sa vad ce surpriza imi facehee hee

6 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Eu din pacate sunt foarte racita si nu am facut nimic romantic, nu m-am intalnit cu iubitul meu, dar macar am vorbit toata ziua la telefon si ne am spus cuvinte frumoase de iubire.

| Tiberius a răspuns:

M-am trezit pe la 2 dupa masa...am mai stat vreo ora in pat ca ma durea ficatu' de la bautura de duminica noaptea... apoi am iesit cu una la o cafea. apoi am mai stat la inca o cafea cu un tov si apoi am revenit in camera. E poetic? Romantic?

| EnterSandman a răspuns:

Hai!,beee!,baga funda,nu vezi cat am scris?, m-am chinuit atat dejaba? angry, sa ati povestec tie cat de tampita a fost ziua de azi?

| EnterSandman a răspuns:

Asa multumesc frumos, macar da-mi un pm si cu ce parere ai despre opere mea big grin

| KittyPinker a răspuns:

Cam nimic majoritatea timpului la scoala :-l si am mai si tras o tranta pa gheata... iubit nu am deoarece m-am despartit recent si plictisitor. e poetic nuh?big grin

| Dyux_2045 a răspuns:

Pai. sa vezi ca m.am certat cu iubilaughing si eu am fost toata ziua la repetitii la studio. chatterbox am umblat teleleurolling on the floor iar el a ars.o mega mega mega trist singur acasa. misto Valentine`s day, huh? smug