| black1white a întrebat:

Cum este cand esti tradat de cel/cea mai buna prietena?sad

Răspuns Câştigător
| denisa402 a răspuns:

Cum sa fie? normal ca GROAZNIC... nu mai sti ce sa faci.ai impresia ca nu mai ai prieteni ca nu mai sti cu cine sa vorbesti.in cine sa ai incredere. nu mai ai cu cine vorbi chiar si cele mai mari prostioare.e GROAZNIC.nu stiu ce sa zic de intrebarea ta. e cam ciudatica. puteai sa pui altfel de intrebare. probabil ai fost tradat/tradata si nu ai cu cine sa vorbesti despre asta.e ok.dar intrebnarea e cam banala

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cale de întoarcere nu mai există!
Pa, pa.

| NoNameJunior a răspuns:

Naspa.nu mai ai si tu cu cine schimba o vorba, nu mai ai cu cine iesi in oras...
dar daca a facut un lucur grav iti iei gandul de la ea. daca a facut un lucru nu prea rau, o ierti.

| AliceThai a răspuns:

Tre' sa gandesti asa: m-a tradat, deci evident nu este cea mai buna prietena, ci doar cineva, un oarecare de pe strada. Prin urmare e vina mea, data viitoare o sa am mai mare grija.

| IMC90 a răspuns:

Nasol.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Este groaznic, dar incepi sa te obisnuiesti sa traiesti si fata el/ea cel putin eu am reusit. dupa 13 ani jumate de cand te stiam mi-a facut cel mai urat lucru posibil la care nu ma asteptam si am pus punct definitiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte misto frate laughing toata lumea ar trebui sa se astepte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dezamăgită pe mine și pe ea. Pe ea că m-a trădat,pe mine că am avut încredere în ea. Știu sigur că o dată ce îmi face ceva de genul,ciorba reîncălzita nu mai are același gust și prefer să n-o mai vreau deloc.Îi stă mai bine aruncată, în coșul de gunoi, alături de lucrurile de care nu mai am nevoie.

| dreamgirl16 a răspuns:

Nu iti doresc, e absolut oribil.

| JustInCase_1628 a răspuns:

Abia atunci realizezi ca de fapt "cea mai buna prietena" nu exista, este ca motivul lui "Fat Frumos" :-)

| RM a răspuns:

Lasi totul in urma ta si iti continui viata. Cred ca este cea mai buna metoda. Te-a tradat, te-a tradat... asta este.

| DaniiWtf a răspuns:

Este sublim.
Am patit-o acum un an si jur ca nu imi am incredere in nimeni.
Mi-a facut foarte urat.
Stia ca il plac pe un tip foaret tare. si urmatoarea pauza, in cea mai oribila zi din viata mea, aveam probleme si in familie, si o vad pe ea.peste el in curtea scolii. a fost oribil.
simti ac tot ce ai avut ai pierdut, ca toti isi bat joc de tine, si simti nevoia sa te schimbi urgent.
Nu iti doresc.

| onutzaa a răspuns:

Un sentiment neplacut.iti dai seama ca acea persoana nu ti-a fost cu adevarat prieten