| roxana2003 a întrebat:

Daca am o prietena care m-a tradat de multe ori o mai iert

1 răspuns:
| Kinus12 a răspuns:

Asta e chiar decizia da.Vezi după comportament.Ea vrea să vă împăcaţi? Şi eu am un prieten care tot ne-am certat din diferite motive...şi acum o perioadă lungă suntem prieten.Cel care îţi spun multe minciuni nu merită iertat, am întălnit asta şi această vară nici n-am vorbit şi sper că nici nu vom vorbi

PS:Nu mai pune întrebarea asta la jocuri pc/online, pune-o la timp liber sau oriunde...dar nu aici