| sandraitalia2009 a întrebat:

Cum imi dau seama ca el chiar ma place si nu ma inseala?

Răspuns Câştigător
| mary_4249 a răspuns:

In functie de sentimentele pe care le aveti unul pentru celalat se dezvolta si relatia. Nevoia de a petrece cand mai mult timp impreuna si nu va este de ajuns. Cand te cauta mai tot timpu pentru ca vrea sa stie ce faci daca esti bine si ...multe altele. Pt ca o relatie sa mearga trebuie sa existe incredere f multa incredere, respect si dragoste. Daca stai si te gandesti tot timpu daca te place sau daca o sa te insele asta inseamna ca nu ai incredere in el sau a facut ceva prin care ti-a stirbit increderea in el.

9 răspunsuri:
| mirela03 a răspuns:

Asa ceva trebuie sa simti, dar daca iti pui aceasta intrebare deja nu e bine. Inseamna ca tu nu ai incredere in el si s-ar putea ca nici el sa nu aiba incredere in tine. Deci mai devreme sau mai tarziu unul din voi va calca stramb.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Pai... daca vorbeste cu tine zilnic, daca rade la glumele tale, daca isi petrece cv timp cu tine te place.Cum sa iti dai seama daca ta inseala sau nu? pai e simplu daca sunteti la aceeasi sc, gaseste si u o pauza in care sa-l spionezi (sa vezi unde merge, cu cine vorbeste, cu cine se intalneste daca cocheteaza cu fete)spioneazal vreo 2-3 zile si daca vezi ca nu cocheteaza cu nicio fata inseamna cca nu te inseala. Daca nu sunteti la aceeasi sc bla bla invita-l intr-o zi la discoteca, spune-i ca trebuie sa mergi pana la baie, si lasa-l langa niste fete frumoase, intre timp tu pierdete printre multime si uitate daca se uita la alta fete, cogheteaza cu vre una si daca da, demasca-l! eu iti urez mult succes!big grin>big grin

| lauraa a răspuns:

Pai iti dai seama daca vorbeshte sincer cu tine nu rade cand ii spui ceva serios ca si un prieten de al meu

assiris
| assiris a răspuns:

Trebuie sa simti tu acest lucru. Iar daca nu ai acest simt, da-l la Tradati in dragoste.

| carmen_9743 a răspuns:

De multe ori traiesti in casa cu el si nu stii ce-i poate pielea

| sandraitalia2009 explică:

Pt unii e usor sa vb dar cand r fi e i in locul acelei pers intrebarea era cum iti dai seama din actiuni felul cum vb cum se comporta nu cum imi dau seama cum ma iubeste sau ce se intampla daca imi intrebarea asta dor cum imi dau seama atat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dk evita sa-ti spuna unele lucruri, dk iti vb urat...dk nu te lasa sa ii umblii prin lucruri...thinking daca... evita sa va vedeti..., dk se gandeste la altceva cand u ii vb, ar fi o posibilitate sate insele...

dk iti vb frumos, iti fce cadorui, iti spune de multe ori k te iubeste...dk e atent q tine...dk azi iai spus ceva, maine nu uita... te iubeste...

| sandraitalia2009 explică:

Multumesc pentru ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi in primul rand. dk t place e ft atent q tine. e sincer. etchappy.
Dk t inseala. e ft distant. nu'ti my vb la fel ca la inceputh. minte.straight face