| Melyssuka a întrebat:

Cum imi dau seama cand ma inseala iubitu?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Sunt foarte multe semne de avertizare! Enumaram cateva:nu-ti mai da atentia cuvenita,tot ce inainte erau calitati,acum sunt defecte,incepe sa fie plictisit de tine,vrea din ce in ce sa va vedeti mai rar,e mai mereu nervos,acum ceea ce faci nu e bine de loc, incep sa nu-i mai placa cum te imbraci, are aprecieri negative de prieteni tai, ETC.Dar cel mai bun raspuns este in Inimioara ta si in Instinct!

6 răspunsuri:
| fosnet a răspuns:

Iti dai seama.Nu mai exista aceeasi dorinta de tine, te evita, are raspunsuri evazive la intrebarile despre relatie. Vei intelege. Dar sper sa nu fie cazul; intamplari frumoase iti doresc! happy

| miolina a răspuns:

Ai putea sa-l rogi sa-ti spuna adevarul daca mai are o prietena.
Sa observi daca spune adevarul sau minciuna sa-i vezi nasul daca e rosu sau nu. Are obrajii rosii in fata ta sau s-a obisnuit cu tine? Sau sa-i vezi obrajii rosii in fata ta cand va vorbi despre alta fata.

| ali98na a răspuns:

Intreaba-l direct, fata in fata, si daca incepe sa rada si isi intoarce capul[mai precis daca pierzi contactul vizual]inseamna ca minte

| TheBlueDragon a răspuns:

Cand i-l prinzi cu una-n pat!

| Andrei07565486 a răspuns (pentru TheBlueDragon):

De unde stii ca aceasta e adevaratul motiv, poate sa reprofilat, e cu unu in pat laughing)

| TheBlueDragon a răspuns (pentru Andrei07565486):

laughingnu se stielaughing