| mimiter a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place in secret?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Ar trebui sa simti. Chiar daca e timid si nu are curaj sa-ti faca o declaratie directa, exista mici detalii care-l pot da de gol...ii surprinzi privirea, se va inveseli de fiecare data cand apari tu, incearca tot timpul sa fie prin preajma ta, uneori poate deveni stangaci si caraghios in comportament incercand sa-ti devina simpatic sau poate incerca sa te tachineze, etc.

Răspuns Apreciat de Editori
| Mopmop a răspuns:

Incearca sa iti capteze atentia prin orice mijloc avut la indemana. Face glume cu tine, chiar daca unele sunt stupide insa incearca din rasputeri sa iti vada cat mai des un zambet sincer pe fata.
Daca e si timid pe deasupra asta poate parea chiar o faza dulce.
Daca observi cateva semne de genul asta nu sta pe ganduri, intreaba-l direct!

9 răspunsuri:
| Saiko10 a răspuns:

Iti ofera atentie.

| mimiter explică (pentru Saiko10):

Pai doar se uita lung la mine

| Adrian5575 a răspuns:

Il intrebi.

| Saiko10 a răspuns (pentru mimiter):

Nu vorbeste cu tine? daca se uita lung la tine si asta poate insemna ceva, cel mai bun mod de a afla daca te place este sa ii dai si tu lui de inteles ca il placi si sa vezi cum se comporta.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru mimiter):

"acum 17 minute | mimiter explică (pentru Saiko10):
Pai doar se uita lung la mine"

CE iti mai trebuie?!? declaratie scrisa in 3 exemplare?!?
IA LA EL! geezaz

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stie nimeni nu putem ghicii, tu esti sigură ca te place?

| AlaSwek a răspuns:

Cele mai simple,, semne,, sunt atingerile, când cineva este atras de tine are intenția de a atinge sau chiar în gluma, rade la glumele tale indiferent ca sunt faine sau proaste, vrea sa ieșiți în mare parte voi doi. Nu pot fi 100% adevărate ce spun eu aici, dar îți spun din perspectiva unui băiat happy.

| geoconda a răspuns (pentru mimiter):

Inseamna ca eu când merg pe strada, toți aia mor după mine laughing si nu e ca și cum daca eu ma uit la unul, se uită și el insistent la mine, chiar dacă nu simte ceva laughing

| Mosotti a răspuns:

Daca e in secret nu iti dai seama daca nu prea ai contact cu el. Dar daca ai contact mai mult cu el, o sa vezi ca se comporta frumos, ca se uita la tine.