| TheWorstNightmare a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place in secret?

Răspuns Câştigător
| deeutzy a răspuns:

Pentru inceput, iti scoti ochelarii, chiar daca-ti ia din carisma de diva. Dupa, te uiti in privirea lui, ii urmaresti comportamentul. De obicei, cei timizi se sperie rapid, fac gesturi necugetate, ciudate, se simt f. incomozi, se pierd rapid.
Incearca sa stea mai mult in preajma ta, te priveste insistent...

daca te evita, daca inaine va intelegeati si in ultimu timp parca nu mai vrea sa dea ochi cu tine...nu stiu dar sunt multe semne cum ar fi schimbari de comportament fata de tine daca si tie iti plk eu zc sa nu mai astepti si sa vorbesti cu el

10 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Se freaca de tine laughing

| AnGeL a răspuns:

Ce mai intrebare

| syjey a răspuns:

E secretwinking

| yournameplease a răspuns:

Pui pe cineva sa vorbeaca cu el. Sau il intrebi chiar tu.

| Sonia a răspuns:

Pune pe cineva sa intrebe pentru tine.Dar ai grija sa fie cineva in care are el incredere si sa nu te tradezestraight face, nu de alta dar dupa cazi tu urat. Pote iti pui o prietena sa se imprieteneasca cu el si etc.

| Quikeii a răspuns:

Stiu si eu. Il intrebi?
oh go on.

Spune`i persoanei iubite ce simti pentru. ea, sa nu intseleaga gresit mesajul pe care incerci sa i`l transmitsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...daca un baiat te place in secret si tu ai afla => nu mai e SECRET rolling on the floor

| FraNNNkie10 a răspuns:

Pai, il intrebi "ma placi in secret"? si el o sa zica "NU" si ai rezolvat cazul!

| 3333333 a răspuns:

Pai,pur si simplu intreaba-l! La mine a reusit l-am intrebat:-spune -mi odata ma placi sau nu!, iar el a spus da!

| Steffu_6043 a răspuns:

Pey puy pe cineva sa vb cu el sau te uiti si tu dupa privire sau dupa comportamentul fata de tine big grin