| Expectation a întrebat:

Cum pot avea o relatie cu o colega de clasa, stiind ca nu prea ma inteleg bine cu prietena ei, poate cea mai buna si mi-e frica sa nu rada toata clasa de mine?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Gandeste-te ca prietena ei, este doar un pion pe tabla de sah!

| Expressions a răspuns:

Relatia o sa fie intre tine si ea, nu intre tine si prietena ei, deci nu cred ca o sa conteze foarte mult. Dar totusi ai putea sa incerci sa te impaci mai bine cu ea (prietena) si in final ai sa reusesti happy

| Expectation explică:

Si cu rasul de mine cum ramane? Ca am iubitica si de-alea alea... Cum pot sa le tin piept celor care rad de mine?

| Park1Suin a răspuns (pentru Expectation):

Incearca sa nu bagi in seama toate barfele pe seama voastra.Ei rad de tine doar pentru ca sunt gelosi.Asa e la inceput, te vor barfi si vor rade de tine o saptamana, apoi vor inceta.Believe me!winking