| NoNameMike a întrebat:

Cum pot baga jocuri pe un xbox 1 nu xbox 360 ca am cautat si nu am gasit.

1 răspuns:
| alibubu69 a răspuns:

Eu am xbox 360 si e modat si imi fac jocurile singur... spre deosebire de primul xbox pe care il ai, nu cred ca este nici o speranta ...imi pare rau pentru tine
iti recomand un xbox 360, cauti un tip care sa il modeze, si e totul perfect
un xbox te poate ajunge la 500 de lei maxim (second hand ) bineinteles + modarea care este in jur de 150 de lei daca nu ma insel tongue
in orice caz cu 650-700de lei economisesti o luna de zile bani si iti cumperi cosola de nota 10 dupa parerea mea
Toate cele bune happy