| andrey2013 a întrebat:

Cum pot s-o fac pe o fata sa ma placa. am 11ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daruiestei o floare, fetele apreciaza mult asta si la baietii pe care ii vad pe strada cu buchete de flori. E un fel de admiratie genetica laughing chiar daca florile nu sunt destinate noua.
Si varianta cu scosul la o inghetata e buna dupa ce ii dai florile. Ma rog, trandafiru. Dar nu in buchet, unu simplu fara ambalaju ala.

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Cumpără-i o bere. Fetele adoră berea.

| Crisis a răspuns:

Sa ai parul dat cu giel.

| Lola23 a răspuns:

Pai o faci sa rada, ii dai un mic cadou de ziua ei, dar daca ei nu ii place de tine si te respinge eu zic sa o lasi balta decat sa iti franga inimawinking

| CreangaVerde a răspuns:

Sa iti scoti alocatia si, sa o scoti la un suc sau sa ii ei un balon sau o inghetata. Multa bafta!