| alexandru17 a întrebat:

Cum poti face o persoana care este cu mmama ta de mult timp si care a profitat de ea si a bagat barfe intre familie si a facut rau si doar profita de ea care se culca cu altele. cum o poti indeparta, teroriza, oftica cum o poti chinui prin metode studiate happy?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa discuti toate aceste probleme cu mama ta si cred ca va intelege ca tipul nu are ce cauta in familia voastra(daca este asa cum spui si ai dovezi pentru asta). Sunt de parere ca nu este bine si nici frumos sa chinui pe cineva, stii vorba "Hotul cu un pacat, pagubasul cu mai multe!", se potriveste si in situatia ta, mai ales daca ai face ceva din ce gandesti. Numai bine!

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Singurul fel prin care poti indeparta acesta persoana din familia ta este s-o faci pe mama ta sa vada asa cum sunt lucrurile asa cum sunt ele cu vorba probabil o vei convinge foarte greu dar poate daca ii aduci niste dovezi clare poate o sa te asculte bafta

| danutza_5129 a răspuns:

Deci incerci sa vb cu mama ta sh cu barbatul respectiv, sa puneti lucrurile in ordine, sa ii explici mamei tale ca ar fi bine sa se mai gandeasca o data inainte de a lua o decizie.(barbatii profita de tine la fiecare pas)