| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai indeparta o persoana care te bate la cap sa va vedeti? metode mai clare

5 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Pleaca ma de aicilaughing

| yuli10 a răspuns:

Eu cand am trecut prin situatia asta i-am zis tipului "bine hai iesim la o cafea, dar sa vad intai daca apare cineva mai interesant intre timp cu care sa ies" si s-a simtit jignit si nu ma mai cautat happy

| ladybird a răspuns:

Vai, vai! Stiu ca unii nu pot intelege si nu ai ce face, trebuie sa le spui ca nu esti interesata, ca nu il placi... Stii tu chestii dureroase!

| spiritul a răspuns:

Iei electrosocul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zicandui :

Imi vine sa iti sparg dintii X-(, dar de ce sa te fac eu sa arati mai bine?

Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea

Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier

De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura!

Salut! Eu sunt un om, da tu ce naiba ce esti?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

Nu stiu sigur ce esti, dar sunt sigur ca toata lumea va fi de acord cu mine ca esti urat

Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant

Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

daca nu merge... cu pumni laughing