| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti intra in discutie pe internet gen. facebook/messenger cu o fata pe care nu o cunosti dar este in liceu cu tine in alta clasa si iti place de ea si vrei sa te imprietenesti cu ea.

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

O cauti pe facebook,ii zici buna si dupa o intrebi daca e la liceul respectiv, ea o sa zica ca da, si dupa aceea o intrebi la ce clasa e si va luati la vorba in legatura cu liceul (ai fost la bal, cu cine faci mate, chestii din astea)

| StefyJe a răspuns:

Hotule te bagi la agatat laughing
Simplu ii spui cum te numesti ii spui ca sunteti la acelasi liceu. nu te cunoaste spune-i un loc in incinta scolii sau in afara scolii un magazin un parc. daca e de acord sa va vedeti sa va imprieteniti. happy Bafta cu fata. big grin