| Kiddy1998 a întrebat:

Cum ar trebui sa incepi o discutie pe facebook cu o fata care inca nu o cunosti si de care iti place? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Niko0o29 a răspuns:

Pai nu stiu exact .....intreab-o ce ii place sa faca, sau daca e boboaca o poti itnreba cum e la liceu ce profil e nu stiu puppy dog eyes, ii poti face complimente frumoase nu de ex,, Esti frumoasa! " ceva mai frumos adica poti sa ii spui,, Ce frumoasa esti in poza de la profil " sau esti chiar draguta!
Gasesti tu pe moment!
Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Niko0o29 a răspuns:

Pai ii spui frumos,, Buna, Servus " o intrebi ce face dar IN NICIUN CAZ sa o intrebi daca are prieten. acest lucru trebuie sa il faci pe parcurs dupa ce v-ati mai cunoscut. pentru inceput poti doar sa vvorbesti lucruri banale.
Succes! :*

| Kiddy1998 explică (pentru Niko0o29):

Poti sa-mi zici cateva subiecte de care sa ma leg?

| Niko0o29 a răspuns (pentru Kiddy1998):

Pai nu stiu exact .....intreab-o ce ii place sa faca, sau daca e boboaca o poti itnreba cum e la liceu ce profil e nu stiu puppy dog eyes, ii poti face complimente frumoase nu de ex,, Esti frumoasa! " ceva mai frumos adica poti sa ii spui,, Ce frumoasa esti in poza de la profil " sau esti chiar draguta!
Gasesti tu pe moment!
Funda? puppy dog eyes

| catelusipufosi27 a răspuns:

Pur si simplu incerci sa te imprietenesti cu ea, adica practic buna salut ce faci