| alecsutzza023 a întrebat:

Cum poti sa-i demonstrezi cuiva ca il iubesti? cel mai bun raspuns primeste FUnda

Răspuns Câştigător
| roxyana03 a răspuns:

Buna,dragostea se simte. DAca iubesti pe cineva acea persoana cu siguranta va simti acest lucru. Daca vrei sa demonstrezi cuiva ca il iubesti,trebuie sa il respecti, sa fi tandra, sa ii arati atat prin gesturi cat si prin cuvinte cat de mult inseamna pentru tine.
Sa fi alaturi de persoana iubita si la bine si la rau...
Nui spune atat de des ca il iubesti o si`o ia in capbig grin
fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Alzheimer inseamna ca nici tu nu stii ce este dragostea, poate ca nicii eu nu stiu. dar stiu ca, nu poti sai zicii unui prieten,"TE IUBESC" cand tu nu simti nimic pentru el, dragostea se simte, nu se spune...Alexutza, iti zic eu, nu merita sa ii spui ca il iubesti, daca ell te place, o sa vina el la tine sa vorbitii. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@roxyana03 e cam inutil... Eu o respect si ii acord atentie unei fete pe care o iubesc de multi ani si nici nu ma baga in seama. Mi-as p*** ce prost am fost... Iubirea e rara.
Alexuta tu chiar daca ii dovedesti ca il iubesti ( cum a zis roxy) pe ala vezi sa nu iti iei teapa.