| perversa098 a întrebat:

Ce poti face sa ii arati persoanei iubite cat de mult iubesti dar nu stiu cum sa ii demonstrezi?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fara sa-i demonstrezi ''PE VIU'' adica in cel mai real mod posibil, adica intr-adevar cu ''de-adevaratelea'', este foarte greu daca nu chiar imposibil sa-i induci/sa-l faci sa simta intensitatea iubirii tale. Cand esti cu el, uita de prejudecati, lasa-te ''purtata de val'' si da frau liber fanteziilor tale oricat ar fi acestea de.....perverse. happy Succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii indeplinesti fanteziile sexuale.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă ii acorzi atenție își va da seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O omori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

| AlexSalling a răspuns:

Din pacate, daca nu te referi la un familiar caru-ia sa-i arati gesturi mici de iubire, si te referi la un barbat, sex, sex si iarasi sex. Fa tot ce-ti spune el (nu-l lasa sa intreaca limita), asta da, doar daca iti place si ti-e.

| timidul96 a răspuns:

Prin afecțiune și diferite gesturi care poate par banale cum ar fi alintatul

| perversa098 explică:

Sti*