| Anamaria_Carmen_2002 a întrebat:

Cum sa ii spun cele mai bune prietene ca iubitul ei o inseala

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îi spui direct, fără ocolișuri. Trebuie să știe exact că e un nemernic și că nu merită drgostea ei.

| AliGab a răspuns:

Simplu...nu ii spui, ii arati. Cand il vezi cu alta, ii faci poze, mai ales ca azi tehnologia iti permite sa faci poze de buna calitate cu smartphonul la orice ora din zi si din noapte, si ii arati prietenei tale pozele. Asta daca cea cu care o inseala nu esti tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa faci rost de niste dovezi. Fii alaturi de ea dupa ce ii dai vestea.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Pur și simplu

| StephanieS a răspuns:

Direct.

| StephanieS a răspuns:

Fii atenta, trebuie sa ai si dovezi. Altfel risti sa nu te creada sau sa te creada invidioasa.

| SorinaTeo a răspuns:

Gândește-te,dacă tu ai fii în locul ei în ce mod ți-ar place să îți spună?
Fundă?