| AliceNine a întrebat:

Hi, eu am 2 cele mai bune prietene una din ele s-a indragostit de iubitul celeilalte... ea mi-a cerut sfatul si nu stiu ce sa ii spun funda

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Lol. e cel mai urat gest ca o prietena buna sa iti fure iubitul. si daca se inragosteste spune-ica e prietena ei nu-ipoate face una ca asta, + prietenia este cea mai importanta. E cel mai grav lucru sa te indragostesti de prietenul, prietenei tale. spune-i sa-l lase mai ales o sa o faca sa sufere pentru asta si va pierde prietenia.O va vedea in ochii ei dupa ` ca o dusmana` gandeste-te si tu cum ar fi ca cea mai buna prietena sa iti fure prietenul? si stiai ca ai incrdere in ea vorbeai orice si uite mana dreapta a ta te inseala?! Spune-i sa renunte la el, mai sunt N (9,(9)) baieti in lume si chiar de el trebuia.O va ranii iti spun cunosc situatii. Nu stricati prietenia, probabil daca se va da la prietenul ei este o `prietena` falsa, care va mintit tot timpul, si nu-i pasa de ce simtiti voi.

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sa renunte la idee pana nu se indragosteste si mai tare, ala e luat si gata.

| cOry_1726 a răspuns:

Eu zic s ii zica prieteni ei adevarul ca s-a indragostit fara s isi dea seama de prietenul ei sa discute si s ajunga la o decizie.insa dka nu poate face asta si prietena ei il iubeste p prietenul ei ar trebui s il uite s incerce s iese cu alti baieti s incerce s il evite p prietenul, prieteni eiwinking

| ionelutza_7448 a răspuns:

Eu zic sa discutati toate 3.si impreuna veti gasi o solutie